İLETİŞİM

Yurt dışındaki iş ortaklarımızla birlikte GÜRPAR OTO TİCARET A.Ş. markasını hedef coğrafyalarda etkin, saygın, tercih edilen ve aranan yedek parça markası haline getirmek, ihracat politikamızın temelini oluşturmaktadır.

32 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü yedek parça üreticilerinden biri olan GÜRPAR OTO TİCARET A.Ş. , uzun yıllardır ürünlerini yurt dışında farklı coğrafyalarda yirmiden fazla ülke ihraç ederek tüketicilerle de buluşturmayı başarmaktadır. Düzenli ihracat yapılan 20  ülke arasında İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya, İtalya, Tunus, Mısır, Sudan, Yunanistan, Bulgaristan, Ukranya da yer almaktadır.

GÜRPAR OTO TİCARET A.Ş. , ürün yelpazesinde bulunan ve ihraç pazarlarında geniş kabul gören standart ürünlerinin haricinde, ihracat pazarlarına özel, yerel ürün geliştirme vizyonunu da korumakta ve bu özelliğiyle de diğer üreticilerden ayrışmaktadır.

İhracatta sürekli büyüme hedefi ile yola çıkan GÜRPAR OTO TİCARET A.Ş. , çok yakında farklı coğrafyalarda pazara yakınlığı arttırmak adına yurt dışı ofis organizasyonlarını da hayata geçirme çalışmalarına başlamıştır.

Gürpar Otomotiv Ticaret A.Ş – İhracat, İthalat, İmalat IVECO YEDEK PARÇA / IVECO SPARE PARTS